Czwartek, 28.03.2024
KOMUNIKAT: Staż Shorin-Ryu Karate, Pinczów 23.03.2024.
|
|
|
Najważniejsze wydarzenia XXI w. Shorin-Ryu Karate w Polsce
|
II NOWOROCZNY TURNIEJ SHORIN-RYU KARATE
17 stycznia 2009 r. odbył się w Strykowie II Noworoczny Turniej Shorin-Ryu Karate. Wystartowało w nim ponad 80 zawodników z 10 ośrodków Shorin-Ryu z kilku województw.
Sędzią głownym turnieju był sensei Dariusz Jędrzejczak (5 dan, Styków). Sędziowie: Jerzy Chrzanowski (5 dan, Warszawa), Grzegorz Jarząbek (5 dan, Wołomin), Zbigniew Berłowski (2 dan, Kleszczów),
Zbigniew Magda (2 dan, Mielec), Piotr Mikołajewski (1 dan, Radzymin). Organizatorem Turnieju było Łódzkie Centrum Okinawa Shorin-Ryu Karate i Kobudo "BUSHI".
OFICJALNE WYNIKI TURNIEJU
kategoria: KATA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH
1. Kuśnierz Jakub - Mielec
2. Budzyński Norbert - Zgierz I
3. Witczak Tomasz - Zgierz I
|
kategoria: KATA MŁODZIKÓW
1. Kazimierczak Agata - Stryków
2. Frankowski Adrian - Kleszczów
3. Bedyniak Patryk - Brzeziny
|
kategoria: KATA KADETÓW
1. Ornowski Borys - Zgierz I
2. Szczodrowski Piotr - Zgierz I
3. Frankowski Kamil - Kleszczów
|
kategoria: KATA JUNIORÓW
1. Kurczewski Marcin - Stryków
2. Domińczyk Piotr - Łódź I
3. Ciesielski Wojciech - Stryków
|
kategoria: KATA JUNIOREK
1. Gongało Milena - Zgierz I
2. Paszkowska Alicja - Wołomin s. Warszawa
3. Wyrzykowska Julita - Zgierz I
|
kategoria: KATA SENIOREK
1. Gajewska Monika - Garwolin
2. Wielewiecka Erika - Wołomin s. Warszawa
3. Jędrzejczak Karina - Stryków
|
kategoria: KATA SENIORÓW
1. Pirek Mariusz - Warszawa
2. Rybiński Karol - Brzeziny
3. Świątczak Bartłomiej - Łódź I
|
|
kategoria: KATA KUMIWAZA
1. Wołomin - Gajewska Monika, Rosa Marek, Szymborski Łukasz
2. Stryków - Jędrzejczak Karina, Kurczewski Marcin, Milczarek Łukasz
3. Wołomin s. Warszawa - Nowak Barbara, Nowak Agnieszka, Wielewiecka Erika
|
kategoria: DOJO KUMITE MŁODZICY
1. Bedyniak Patryk - Brzeziny
2. Bylinka Kamil - Pilawa
3. Jarząbek Maciej - Kobyłka
|
kategoria: DOJO KUMITE JUNIORZY
1. Ciesielski Wojciech - Stryków
2. Szczodrowski Piotr - Zgierz I
3. Makoczoń Robert - Łódź I
|
kategoria: DOJO KUMITE SENIORKI
1. Gajewska Monika - Wołomin
2. Nowak Agnieszka - Wołomin s. Warszawa
3. Nowak Barbara - Wołomin s. Warszawa
|
kategoria: DOJO KUMITE SENIORÓW
1. Rybiński Karol - Brzeziny
2. Sobkowiak Jacek - Wołomin
3. Szymborski Łukasz - Garwolin
|
|
|
|
|